ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ:

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у міській комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно на сайті за адресою:https://reg.isuo.org/preschools

(інформація про зареєстрування дитини надійде для підтвердження на вашу вказану електронну пошту; сюди ж, з часом, надійде інформація про отримання вами направлення в управлінні освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради.

До заявки на реєстрацію треба прикріпити відскановану копію або фото високої якості свідоцтва про народження дитини. Якщо у вас виникли будь-які труднощі з електронною реєстрацією вашої дитини у заклад дошкільної освіти, ви можете звернутись до нашого закладу за адресою: вул. Героїв Праці 48-В або за телефоном 725-15-20.

Першочергово до державних (комунальних) закладів дошкільної освіти зараховуються діти, які:

1) проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками);

2) є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти;

3) є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти;

4) належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;

5) належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей;

6) перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей;

7) діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

8) мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до закону.

Під час подання заяви про зарахування дитини до державного (комунального) закладу дошкільної освіти один з батьків або інший законний представник дитини повинен пред’явити оригінал документа, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини, та зазначити його реквізити у заяві. У разі коли право на першочергове зарахування не підтверджено, дитина зараховується до державного (комунального) закладу дошкільної освіти на загальних підставах.

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються згідно віку дитини. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Територія обслуговування, яка закріплена за закладом дошкільної освіти № 367

вул. Валентинівська33, 33-а,35/81
вул. Гвардійців-Широнінців38, 38А, 38Б, 38В, 40, 40Б, 40В, 40Г, 40Д, 42Б, 44, 44Б
просп. Тракторобудівників83, 83Б, 83В, 83Г, 83Д, 83Е, 85, 85А, 85Б, 85В, 85Г

Перелік документів, необхідних для зарахування до закладу дошкільної освіти № 367

· заява одного з батьків, чи особи, яка їх замінює;

· медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

· свідоцтво про народження

· при наявності пільг - документи, що їх підтверджують

Для прийому дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивні групи, необхідно додатково надати:

· висновок психолого-медико-педагогічної консультації або інклюзивно-ресурсного центру;

· направлення місцевого органу управління освітою;

· індивідуальну програму реабілітації для дітей з інвалідністю.

· Прийом до дитячого садочка здійснюється керівником протягом календарного року на підставі наданих документів.